Дата народження - березень 1994 року.
В січні 2011 року вийшло 254-255 число журналу. На його сторінках друкуються прозові та поетичні тексти, переклади з інших мов, літературно-критичні, мемуарні, публіцистичні, мистецтвознавчі статті. Від заснування головним редактором "Кур’єра Кривбасу" залишається український письменник Григорій Гусейнов. Систематичні покажчики змісту журналу "Кур’єр Кривбасу" публікує Міністерство освіти та культури України, разом з Національною парламентською бібліотекою. В поточному році обсяг журналу 400 сторінок формату А4. Виходить щороку 6 номерів.
Щороку журнал визначає до 10 лауреатів, яким нарахована грошова премія.
"Кур’єр Кривбасу" - один з небагатьох літературних журналів в Україні, який на сьогодні платить гонорари авторам.
Значне місце в журналі займають маловідомі українському читачеві твори письменників-земляків, які змушені були мешкати і працювати за межами України.
"Кур’єр Кривбасу" першим опублікував більшість текстів Василя Барки, Ігоря Костецького, Ємми Андієвської...
В роки незалежної України, коли фактично повністю ліквідувалась будь-яка система інформування читачів про нові видання, "Кур’єр Кривбасу" в кожному числі розміщує інформацію про новинки книговидання - від 60 до 80 позицій; вважає за обов’язок розповідати про публікації в інших українських літературних часописах.
Журнал має традиційні рубрики, до яких за багато років звик читач "Кур’єра Кривбасу", - це "Проза", "Поезія", "Витоки", "Універс", "Постаті", "SCRIPTIBLE". Однією з найпомітніших рубрик у журналі стала та, в якій публікуються тексти наймолодшої літературної генерації. Багато років цей розділ вів львівський письменник Василь Габор, а зараз її продовжує письменник Олег Коцарев. В 2011 році дебютують дві нові постійні рубрики. Львівський поет Іван Лучук знайомить українського читача з текстами сербських поетів, а київська перекладачка й письменниця Валерія Богуславська представляє твори єврейських письменників.
Контактний телефон: (0564) 92-71-33
E-mail: courier2007 (аt) ukr.net