Четвер, 14.11.2019, 10:48
Вітаю Вас! | RSS
З питань розміщення реклами в журналі звертайтесь за телефоном: (098)091-09-32, (0564)74-90-50
Прайс-лист на книжкову продукціюКатегорії розділу
Світ про нас [89]
Премії [22]
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Редакція Газети "Звезда-4"
Наш Блог
ЛітАкцент
ЛітФорум
Головна » Статті » Світ про нас

"Кур’єр Кривбасу" - правофланговий

Про "стан здоров’я" письменницької спільноти України майже непомильно свідчать літературні журнали і газети.

Припинив існування щомісячник з промовистою назвою "Вітчизна". "Літературна Україна" з номера у номер волає до громади: підтримайте матеріально! Відгукуються вчителі, письменники з провінції. А ось народні депутати з квитками НСПУ, лауреати національної та державних премій дбають лише про регулярність власних публікацій. В Одесі було розігналися аж на два журнали - за гроші платників податків. Щойно повіяло кризою і варто б виявити менеджерські якості - керівники обласної письменницької організації виявилися банкрутами-редакторами.

А ось журнал "Кур’єр Кривбасу" святкує своє двадцятиріччя! При юнацькому здоров’ї, оперативності виходу у світ і високо піднятою планкою різножанрових публікацій. Видання з Кривого Рогу (!) має найвищий рейтинг серед шанувальників красного письменства як в Україні, так і в діаспорі, авторитетне в колах культурологів і народознавців.

"Кур’єр Кривбасу" почав виходити навесні 1994 року як двотижневик - всього на 16 сторінках А4. Через рік обсяг сягав 80 сторінок публікацій убористим шрифтом, без ілюстрацій. Але альбомний формат незручний для розповсюдження і в користуванні. Тому журнал більше 15 років мав розмір 13 на 20 сантиметрів і сягав 400 сторінок щомісячно.

І нині "Кур’єр" є трибуною для широкого кола авторів, водночас утримуючи статус елітарного видання. На сторінках журналу активно друкуються автори з Причорноморського регіону, незрідка з’являлися твори одеських авторів - Василя Барладяну, Анатолія Глущака, Григорія Зленка, Анатолія Колісниченка, Миколи Палієнка, Євгена Прісовського, Станіслава Стриженюка, низки краєзнавців.

Від першого номера журнал редагує Григорій Гусейнов - нині лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, секретар Національної Спілки письменників України, засновник щорічної премії "Глодоський скарб".

Газета "Вечірня Одеса",
30 квітня 2014 року, №63-64 (9981-9982),
http://vo.od.ua/rubrics

Категорія: Світ про нас | Додав: courier-kr (13.05.2014)
Переглядів: 322 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: