Четвер, 14.11.2019, 11:36
Вітаю Вас! | RSS
З питань розміщення реклами в журналі звертайтесь за телефоном: (098)091-09-32, (0564)74-90-50
Прайс-лист на книжкову продукціюКатегорії розділу
Світ про нас [89]
Премії [22]
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Редакція Газети "Звезда-4"
Наш Блог
ЛітАкцент
ЛітФорум
Головна » Статті » Світ про нас

Час і море Григорія Гусейнова
У київській книгарні "Є" відбулася презентація нової книжки Григорія Гусейнова "Між часом і морем". Як письменник і видавець, Гусейнов славиться особливою увагою до історії та культурологічного контексту Південної України, загалом степової частини нашої країни. Так і цього разу, розповів на презентації автор, сюжет "Між часом і морем" розгортається як у просторі Одеси, міста його юності, так і в історії життя онуки Варфоломія Шевченка, брата Тараса, її кохання з російським письменником Леонідом Андреєвим.
Книжка вийшла великою, щодо цього Григорій Гусейнов пожартував: "Мабуть, соромно писати такі великі книжки - аж кіло вісімсот важить!"
Почати роботу над твором письменника надихнули перебування в занедбаному селі Приют на межі Кіровоградщини та Миколаївщини, де було колись поховано у власному маєтку знаменитого генерала російської армії Дмитра Остен-Сакена, а потім візит до Одеси, де він не міг дошукатися старих знайомих, слідів своїх викладачів... Поїздки й роздуми поступово вилилися в текст.
- Письмо Гусейнова рухається таким собі "законом кружляння", - сказав присутній на презентації літературознавець Володимир Панченко, - а відтак, ніби лійка, затягує читача...
- Раніше я думав, що непогано знаю український степ, а після цієї книжки зрозумів, що зовсім його не знаю, - зауважив молодий поет Павло Щириця.
Також на презентації виступали Любов Голота, Надія Миронець і Дмитро Дроздовський. А модератор зустрічі, Михайло Слабошпицький, прочитав невеликий уривок з книжки, щоб хоч трохи продемонструвати присутнім характерний м’який стиль Григорія Гусейнова.

Олег КОЦАРЕВ.
"День", 18-19 жовтня 2013 року, № 189-190 (4072-4073), с.23
Категорія: Світ про нас | Додав: courier-kr (29.10.2013)
Переглядів: 314 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: