Четвер, 14.11.2019, 11:29
Вітаю Вас! | RSS
З питань розміщення реклами в журналі звертайтесь за телефоном: (098)091-09-32, (0564)74-90-50
Прайс-лист на книжкову продукціюКатегорії розділу
Світ про нас [89]
Премії [22]
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Редакція Газети "Звезда-4"
Наш Блог
ЛітАкцент
ЛітФорум
Головна » Статті » Світ про нас

20 років "Кур’єру Кривбасу" 

Часопис "Кур’єр Кривбасу" з’явився у березні 1994 року, в нелегкий для країни час. Тоді на книжковому ринку відчутно бракувало новинок як вітчизняних, так і зарубіжних письменників, і цю нішу заповнив новий журнал. Він першим публікував тексти Тодося Осьмачки, Василя Барки, Емми Андієвської, знайомив читачів з матеріалами інших часописів, розповідав про цікаві новинки у світі літератури. Протягом двох десятиліть у цьому літературно-культурологічному виданні можна було побачити найкращі, навіть ексклюзивні, матеріали, котрі ретельно відбирав засновник часопису, наш земляк Григорій Гусейнов. Зараз він - відома постать у літературних колах, лауреат Шевченківської премії, має в роботі чимало проектів, однак "Кур’єр Кривбасу" залишився для письменника особливим виданням.

Становлення "Кур’єра Кривбасу" - ще одна цінна творча сторінка історії нашого міста, за його випусками можна простежити шлях розвитку вітчизняного книжкового ринку. Чимало цікавого можуть відшукати в часописі і юні дослідники-літературознавці, тож Криворізький історико-краєзнавчий музей запросив на захід, присвячений ювілею цього журналу, старшокласників.
 

"Кур’єр Кривбасу" - це насамперед зустріч з цікавими особистостями, пошуки ексклюзивних матеріалів, і у кожного випуску - своя незвичайна історія. Охоче переповідав їх Григорій Джамалович, і підлітки із захопленням відкривали для себе світ не знайомого досі творчого простору.

 Познайомив Григорій Гусейнов присутніх і з матеріалами нового номера, "родзинками" якого стали інтерв’ю з канадським письменником Марком Робертом Стехом та проза Ярослава Мельника, котрий мешкає у Ризі. Вірші українських письменників, переклади, спогади дисидентів - чимало корисного для уроків літератури знайдуть і вчителі.

Не кожне сучасне видання змогло пережити такий рубіж, за ці роки часопис здобув багатьох друзів та прихильників і збирається й надалі радувати читачів цікавими матеріалами. Нинішні номери мають обсяг 400 сторінок, чим може похвалитися далеко не кожний журнал, і засновник "Кур’єра Кривбасу" Григорій Гусейнов упевнений, що захоплюючих публікацій вистачить ще не на один рік. Головне - аби залишалися у людей інтерес до друкованого слова і бажання відкривати нові літературні світи.


 


 

Інформація з сайту Державної телерадіокомпанії "Криворіжжя",
http://www.kdtro.com.ua

 

 

Категорія: Світ про нас | Додав: courier-kr (08.05.2014)
Переглядів: 341 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: