Понеділок, 25.09.2023, 15:16
Вітаю Вас! | RSS
З питань розміщення реклами в журналі звертайтесь за телефоном: (098)091-09-32, (0564)74-90-50
Прайс-лист на книжкову продукціюКатегорії розділу
Світ про нас [89]
Премії [22]
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Редакція Газети "Звезда-4"
Наш Блог
ЛітАкцент
ЛітФорум
Головна » Статті » Премії

Премія Гусейнова

Заснована у 2006 році премія "Глодоський скарб" вже протягом 8 років дає можливість реалізувати творчі плани й досягти значного успіху талановитим особистостям. Для письменника Марка Роберта Стеха ця відзнака стала ще одним визнанням на теренах України. Автор численних літературознавчих праць, лауреат Міжнародної літературної премії імені Гоголя за роман "Голос", в минулому - мистецький керівник авангардного театру в Торонто і продюсер фільмів, був радий побачити, що його труди високо цінують співвітчизники.

Чудовою традицією церемонії вручення премії стали подорожі на батьківщину видатних українців. Із Сум, Білої Церкви та Ніжина лауреат обрав останнє місто, де завжди мріяв побувати. Дуже гостинно зустріла гостей Чернігівщина, в поїздці взяли участь лауреати премії минулих років.

Григорій Джамалович постійно у творчій роботі. І альманах "На землі, на рідній…", і часопис "Кур’єр Кривбасу", котрими він опікується, вимагають не лише творчого натхнення, а й багатьох подорожей, архівних досліджень, нових знайомств та переговорів. Але премія "Глодоський скарб" - це особлива сторінка в його житті, справжній феєрверк цікавих зустрічей, на що не шкодує часу. Приємно, що приклад нашого земляка вирішив успадкувати у 2012 році ще один Шевченківський лауреат Володимир Рутківський.

Премію "Глодоський скарб" цілком заслужено називають сьогодні шансом на визнану творчість, адже не секрет, що кожен проект вимагає суттєвих фінансових вливань та первинної розкрутки. І те, що у проекта з’явилися послідовники - найкраще свідчення того, що Григорій Гусейнов не помилився у своєму виборі. Він планує і надалі підтримувати талановитих українців, які теж прагнуть прославити свою країну і своє рідне місто.

Інформація з сайту Державної телерадіокомпанії "Криворіжжя",
http://www.kdtro.com.ua

Категорія: Премії | Додав: courier-kr (15.05.2014)
Переглядів: 745 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: