Четвер, 14.11.2019, 11:37
Вітаю Вас! | RSS
З питань розміщення реклами в журналі звертайтесь за телефоном: (098)091-09-32, (0564)74-90-50
Прайс-лист на книжкову продукціюКатегорії розділу
Світ про нас [89]
Премії [22]
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Редакція Газети "Звезда-4"
Наш Блог
ЛітАкцент
ЛітФорум
Головна » Статті » Премії

Білик та Гусейнов - лауреати премії імені Чикаленка
Премія Ліги українських меценатів, що носить ім’я Євгена Чикаленка, присуджується за благодійницьку діяльність. Її девіз - сентенція великого мецената про те, що мало любити Україну до глибини душі, треба любити її й до глибини кишені. На щорічних зборах Ліги українських меценатів визначаються імена тих, кого буде названо лауреатами цієї премії. Відзнака Ліги за 2011 рік - Любомирові Білику (Чортків, Тернопільщина) та Григорієві Гусейнову (Кривий Ріг).
Любомир Білик - директор Чортківського медичного коледжу, кандидат медичних наук, створив справді зразковий навчальний заклад. Серед пріоритетів керівника коледжу - соціальний захист студентів з усіма відповідними моментами. Перелік усіх добрих справ Любомира Білика зайняв би тут чимало місця. І все це - в ім’я студентства, для примноження доброї слави прекрасного навчального закладу, студентом якого бути справді престижно.
Григорій Гусейнов - письменник, засновник і головний редактор популярного літературного часопису "Кур’єр Кривбасу", що виходить уже вісімнадцятий рік. Григорій Гусейнов самотужки фінансує журнал, на сторінках якого було надруковано чимало яскравих творів нашої літератури. Ставши лауреатом Національної премії імені Т.Шевченка, пан Григорій заснував із фінансової нагороди премії власну Мистецьку премію "Глодоський скарб", що присуджується здебільшого талановитим митцям, які ще не здобули офіційного визнання. Поміж лауреатів "Глодоського скарбу" - Тарас Компаніченко, Емма Андієвська, Віктор Неборак, Кость Москалець, Мирослава Которович.
За словами Президента Ліги українських меценатів Володимира Загорія, такі люди, як Любомир Білик та Григорій Гусейнов, можуть служити яскравим прикладом добротворення, що реально впливає на процес національного розвою й культурного відродження в Україні. Шкода, що таких людей сьогодні мало. Але їхній дорогоцінний приклад не може не вплинути на інших - тих, кому не байдужа українська справа. Добрий приклад примножує добрі справи.

Прес-служба Ліги українських меценатів
Категорія: Премії | Додав: courier-kr (05.01.2012)
Переглядів: 849 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: